Nerozumíte si s mazlíčkem?

Nerozumíte si s mazlíčkem a stále vás trápí nezodpovězené otázky? Připravil jsem pro vás sérii videí, která budou postupně odpovídat na vaše nejčastější dotazy. Pokud jste odpověď nenalezli, vložte svůj dotaz do fóra. Nekteré problémy se psem mohou být velmi specifické, proto doporučuji osobní návštěvu.

ČERVENCOVÝ - VÝCVIKOVÝ VÍKEND - Ivo Eichler RÁMO výcvik psů

Ivo Eichler Haló lidi, tak je tu červencový VV. a na Zbraslav se mnou tentokrát jedou: Juraj…

Celý článek

KONZULTACE PO TELEFONU

MOTTO: Re: konzultace Dobrý den, to je pravě ta drobná potíž s návštěvou. Máme to 5 hod.…

Celý článek

VÝCVIKOVÉ VÍKENDY

https://youtu.be/gPs_Gt8p5Uk    

Celý článek

Agresivita, nejistota, pokažená výchova

Agresivita, nejistota, pokažená výchova. DOTAZ: Dobrý den, nejdříve se představím já. Jmenuji se Tereza a se psy…

Celý článek

JAK SI VYBRAT ŠTĚNĚ

https://youtu.be/L0wpYpy1Ucw

Celý článek

Agresivní kříženec – LEOPARDA - 5 podmínek vytvoření PR

Agresivní kříženec – LEOPARDA - 5 podmínek vytvoření PR 25. 5. 2018, 2:51 j.k. Komu: ivoeichler@email.cz Agresivní kříženec…

Celý článek

Pořizujeme si dalšího psa

https://youtu.be/yMcSvG90s6k

Celý článek

Své dotazy můžete vkládat do fóra nebo zasílat i na email ivoeichler@email.cz 

Nezapomeňte přiložit alespoň dvě fotografie Vašeho psa, nejlépe v akci ( případně při změně chování, jež věstí situaci, kterou chcete odstranit). Dále pak alespoň jednu fotku s psovodem (nejvíce se psu věnuje), případně i s dětmi nebo i celou rodinou (nejlépe od každého alespoň jednu). Potřebuji vás poznat.

Předpokládáte-li odpověď složitou (máte více otázek, složitější situace), fotku pošlete ke každému „oříšku” jednu. Váš dotaz nebude automaticky zveřejněn v diskuzi (např.: na foru.). Někdy však zvěřejněn ýt může. Zvláště pokud jsem podobný problém nedávno nerozebíral. To může být přínosné jak pro samotné tazatele, dozví se víc názorů, tak to splní i svůj účel v mé psí školičce.

Po přečtení Vám zašlu odpověď na email (dle fotek, závažnosti, případně pořadí dotazu). Sem do "Poradny" ho vložím až po zvážení. Materiálů mám již na několik dalších knih, ale možná to využiji později v některé své nové.

Rád bych, aby jste mi na závěr napsali  celé své jméno, město a případně stát, kde žijete. Celý podpis, město nezveřejním, pokud mě o  to požádáte. Rád však poznám konkrétní problémové psy a lidi, kterým odpovídám.

Dále je možnost dorazit po objednání na osobní konzultaci.
Je možná i konzultace po telefonu viz.: Novinky.

Děkuji Eichler