Převýchova

Potřebujete psa převychovat, vycvičit, zajistit mu zároveń zajímavou dovolenou, kde se nenudí?

PAK JSTE NA SPRÁVNÉ ADRESE.

Jste na stránkách Ivo Eichlera a RÁMO psí školy, která byla oficiálně založena a je registrovaná od dubna roku 1994.

\"\"

Nápravě problémového chování psů se věnuji v podstatě již od vojny (1979 - 81), kde jsem působil po zákl. výcviku a škole jako instruktor psovodů. Zkušenosti, které jsem nasbíral jako cvičitel psů, ale i jako soudní znalec, mne přivedly k postoji, který zastávám - ve světě, který zcela ovládá jeden živočišný druh, to bývají psi, kdo jsou oběťmi. A to i v případě, kdy pes napadl člověka. Každý, kdo si pořídí psa a udělá z něj plnohodnotného člena své domácnosti, si zároveň musí uvědomit, že tím přijal obrovskou zodpovědnost. Pán je zodpovědný za radostný a šťastný vývoj štěněte a později dospělého psa. Je také zodpovědný za takové projevy svého čtyřnohého přítele, které neomezí a neohrozí jeho okolí.

Všechny projevy chování vašeho psa jsou možné upravit vhodně zvoleným výcvikem. Současný stav naší justice, ale i obecného povědomí, je dosud takový, že v případě pokousání hledáme vinu u psa. Ten bohužel bývá často utracen. Jsem plně přesvědčen o tom, že neexistuje případ, kdy by to bylo nutné!

Nezáleží na tom, jaké plemeno cvičíte, jestli velké či malé, jestli se jedná o psa určitého plemene, nezáleží dokonce ani na tom, jak je pes starý. Se starším pejskem se možná víc natrápíme, ale KAŽDÝ PES JDE VYCVIČIT.

Po zkušenostech, které jsem již se psy získal, vím, že i tzv., „necvičitelní“ psi jdou vycvičit. A proto Vám radím, pokud máte jakkoli problémového pejska, který je například nebezpečný svému okolí, zaútočil na člověka nebo dokonce na svého pána či dítě. Je agresivní vůči jiným psům nebo naopak velmi bázlivý a plachý. Devastuje prostředí, ve kterém žije, ohrožuje své okolí nebo je jinak neovladatelný, vždy se poraďte o konkrétním problému s profesionálem, který Vám bude schopen pomoci. Můžete také využít informací v sekci Poradna na tomto webu. Byl jsem mnohokrát pro psy poslední štací, ale každý z nich šel spravit! Z toho důvodu si nemyslím, že byste měli nad svým psem zlomit hůl a prostě se psa zbavit. Každý pes chce žít!\"\"

Dejte svému psu druhou šanci i vy, jsem přesvědčen, že dokážu napravit jakékoliv nevhodné chování psa a ve spolupráci s majiteli jej začlenit zpět do jeho rodiny. Se „svými“ psy pracuji na základě vytvořené důvěry a v žádném případě se nesnažím narušovat jejich osobnost či měnit povahu. Jedná se o intenzivní výchovu a výcvik základní poslušnosti s cílem „ochodit“ psa (tj. důkladně seznámit psa s rušivými vlivy, častý pobyt v tomto prostředí atd.), dodat psovi jistotu a klid a tím pomalu odstranit nevhodné či problémového chování. Ve výcviku mám zpravidla jen dva psy. Chci, aby mne doprovázeli všude. Pro práci se psem využívám jen výjimečně cvičiště, vždy jen ryze účelově. Cvičím především ve fabrikách, farmách, obchodech, halách, městech, loukách i lesích. Prostě všude tam, kde se vaši psi pohybují v reálném životě.

Klient získá po uběhnutí doby výcviku především pohodového, vycvičeného psa, který měl možnost žít mezi partou psů jiných plemen. Jelikož mne mnohý takový pes kamkoliv doprovází, získá zkušenosti s rušivými vlivy a různým prostředím, ve kterých již bude ovladatelný. Nabízím naučit psa základům poslušnosti v prostředí města a připravit jej na prostředí, ve kterém se pes v běžném životě pohybuje a to tak, aby byl vždy přivolatelný a ovladatelný.

Cena za převýchovu je vždy individuální.

Nabízím také konzultace, které probíhají u nás doma (1500Kč/ max 3 hod.). Preferuji, když klienti dojíždí za mnou, 

Nevíte si se svým mazlíčkem rady? Domluvte si konzultaci.
Volejte na můj tel.: 603146892. Případně stačí vyplnit a odeslat formulář.