FOTO a Výcvikový Víkend RÁMO v.p. 8. – 10.3. 2019 areál MSKS ZBRASLAV

POZOR, POZOR! Vložil jsem fotky do místní GALERIE, kde se můžete podívat na účastníky a psy prvního (březnového) letošního VV. 2019.

CO JSEM O NĚM NAPSAL: Přijelo 14 cvičících majitelů se svými psy, kdy někteří měli hned dva i více psů. Pak jsem tam byl já se třemi štěkavci (x – Gaja, RR – Lola, x – Nikolino) a také tam bylo několik členů rodin psovodů. Cvičili jsme po hrozně dlouhé době opět v tomto areálu a bylo to bezva. Ač nám počasí nějak nepřálo, nebyla to ani žádná hrůza a NAVÍC bylo se kde schovat, aniž bychom přerušili výcvik. To vše proto, že na restauraci, která je v areálu, navazuje velká hala bez bočních stěn.  Jsou tu velké prostory, kde se dá pod střechou cvičit. Nicméně nebyly jsme jen tam a jak velký venkovní plac, tak i les nás dostatečně uspokojil. 


¨¨¨Když jsem ležel za tmy v lese opřený o vývrat stromu a zaklonil se, tak stály na obloze hvězdy. Říkal jsem si pohoda a chtělo se mi zavřít oči, ale už přicházel první pes…..

Než noční „hra s chlupáči“ skončila, tak hvězdy zmizely za mrakem a začalo kapat. Opět to nebyla žádná hrůza. Když odešel poslední pes, tak jsem opustil své dočasné stanoviště v tichém, nočním lese. Celkem suchý jsem se vracel tmou zpět za světly do výcvikového areálu. Bylo kol desáté a tak jsem nakrmil psy, už jsem mazal za „našimi,“ se zahřát do hospůdky na Jégra. Příjemné posezení u krbu s parou lidí, kteří mají rádi své psy. 

A JACÍ PSI TO S NÁMI BYLI? Nejmenší byl „můj“ křížený Nikolíno a stejně tak Gaja a přes další křížence, australáka, borderku, boxerku, NO, RR kříženého s ohařem, Malinoise, „má“ RR Lola, Petrového Kavkazáka a Jirkového x Brazlského fily, tam byli i dva statní Boerboeli…

CO ŘÍCI NA ZÁVĚR? Výborně nám pan kuchař vařil a tak nešel odmítnout ani nedělní oběd. Nerad před cestou domů obědvám, ale tu polívku (staročeská, nakyselalá s kváskem) ani dva řízky s výborným bramborovým salátem nešlo odmítnout. Jídla bylo dost až nadbytek a dalo se přidávat. Když přičtu ještě skvělou partii a hodně udělané práce, tak prostě bezva víkend.

UŽ SE TĚŠÍM na další, tentokrát prodloužený VV. jež se koná od 18. – 21.4. 019 v pro nás zcela novém areálu RS Luka, Podhradí pod Dyjí.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.