HALÓ LIDIČKY

Haló lidičky,
jak jste si všimli ti, kteří „mne již léta čtete“, tak můj web: „Ivo Eichler.cz“ prošel velkou změnou, neb každá změna je život.
Budete v něm nalézat mé rady potřebným, nebo tam někdo zabrousí třeba jen tak, aby zjistil, kdy pořádám nejbližší Výcvikový Víkend či tábor. Je věnován však i těm, kteří získali psa teprve nedávno. Domů si jej dovedli třeba již dospělého, mnohdy i pokaženého. Vzali si psa třeba z útulku a ač udělali jeden velký, dobrý skutek, tak si s ním přestávají rozumět. Neposlouchá, nebo jim může být i nebezpečný. Mnohdy si majitel svého psa pokazí sám. To ale neznamená, že je to konečný stav. Správným výcvikem takového štěkavce lze jeho závadné chování napravit. Někdy však majitelé nemají dostatek času, nebo s výcvikem nejsou schopni pokročit dál. To je konečně má profese a již mnoho let dostávám k nápravě měsíc co měsíc nové psy rozličných velikostí. Patřičnou výchovu, nebo výcvik prostě potřebuje každý pes. A aby naše snahy byly úspěšné, je nezbytné znát alespoň částečně teorii výcviku psů. Budeme se zde setkávat hlavně s nápravou závadného chování psů. Je na mém webu možno i diskutovat, případně zde napíši novinky, které budou mnohé zajímat.
Pevně věřím, že i novým generacím čtenářů mé rady pomohou v rozjezdu a aby získali přehled, který je tak potřebný, k úspěšnému výcviku psa.

Ivo Eichler RÁMO výcvik psů, Ostrata, Zlín

ARGO - Maďarská Vizsla

ARGO – maďarská Vizsla, svého času nejnebezpečnější pes zl. Útulku pro opuštěná zvířata, kterého jsem si vzal na převýchovu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.