Naučná Pitbull ZEUS

Dvouletý americký PITBULLLTERIÉR zvaný ZEUS má největší problémy v útocích na psy všech velikostí, ignorace majitelů v terénu, mimo to šíleně táhne a to tak, že to majitelka nezvládá. Rozhoduje ovšem jeho bojovnost a útoky na psy. NAOPAK – VŠECHNY LIDI ZBOŽŇUJE!

Ty geny mu nevymaže nikdo! Ty tam jsou a je momentálně velmi nebezpečný psům. Paní má na něj času dostatek, ale jistě víte, jak tvrdý dovede být útok pitbula. No a aby tomu tak nebylo a nikdo to na psu nepoznal, k tomu už musí směřovat jeho dodatečná socializace a odborný výcvik. To neznamená, že pokud by ho nevázaly rozličné naučené NÁVYKY a přišel atak od jiného psa, že by psa nenapadl.
Výcvik není změna naturelu. Změnu naturelu u takového psa nedokážu ani já. Nebo lépe – Nikdy jsem se o nic podobného nesnažil. Jde jen a jen o výcvik, který je na různě vysoké úrovni a to je dané odbornou kvalitou cvičitele. Můžeme se tak bavit o pitbulech, maliňácích, nebo třeba loveckých jagdteriérech na povel přibíhajících v lese plném slepic. Ivo Eichler RÁMO výcvik psů

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.