PVV. Prodloužený Výcvikový Víkend 27. – 30.9. 2018 – 3 dny

Kemp Ranč Bystřička – kemp ve valašském ráji

Haló lidičky,
blíží se termín našeho letošního, posledního Prodlouženého Výcvikového Víkendu – Ivo Eichler RÁMO výcvik psů. Koná se ve dnech 27. – 30. 9. (3 dny). TENTOKRÁT budeme cvičit v kouzelném prostředí Beskyd – NA BYSTŘIČCE.
Věřím, že mnohým z přihlášených to nemusí pasovat, ale jinak to nešlo. Byl jsem postaven před hotovou věc a stejně jako mnoho dalších jsem musel hledat flek, kde nás vezmou se psy na poslední chvíli. Po dlouhém shánění jsem ho našel. Dnes mně potvrdili, že tam budeme moci přijet. Tak se na to podívejte: 
www.kemp-bystricka.cz
A ti, co jste se nahlásili, mi napište sem, nebo na email, že je vám to jedno, ať nemusím volat. Pravděpodobně tento kemp ještě nejednou využijeme.
Další info dodám na konci týdne. Nicméně můžeme se těšit na prostředí ranče a mimo dominanty hor, budeme mít kousek do přehrady stejného jména.

Čtvrtek, Páátek se budeme moci stravovat v tamní STODOLE a So, Neděle v hlavní restauraci. Jídlo je zajištěno. Plná penze je za 260 Kč.
Vypadá to všechno velmi dobře a zajedu se tam ještě v pátek podívat. Takže: TĚŠME SE!

KEMP BYSTŘIČKA

Ahoj lidičky, dnes (Pá. 14.9. 018) jsme se byli s Lenkou podívat na kempu Bystřička. Ten se skládá ze dvou částí. Budeme mít ubytování v malém, rodinném, oploceném kempu s chatičkami, kam můžou i auta. Psi spí na pokojích, ale neměli by jít do postelí. Povlečení proto nezapomeňte vzít s sebou, ať jim to jejich vrátíme čisté. V našem táboře je samostatná kuchyňka i společenská místnost. Sprchy a sociální zařízení je v samostatné budově těsně u chatek. Ty jsou postaveny do kruhu s možným placem na cvičení uprostřed. Cvičit však můžeme kdekoliv. Sjíždíme se tentokrát již ve čtvrtek odpoledne (cca.: od 15 hod.). večeře a večerní posezení bude již v hospodě.

Na pátek si vezmeme sebou to, co bychom  si v hospodě koupili (Pivo limo atd.). Ta bude právě na pátek uzavřena kvůli svatbě. Jídlo bude podáváno pro tentokrát ve vesternové „Stodole. Od soboty už bude hospoda zase jen naše. Samozřejmě plná penze je od příjezdu do odjezdu.

Co dodat? Mají tam poníka,kozlíka a kačenky,tak snad přežijí. Dá se cvičit v případě deště i pod střechou. Je to v krásném klínu hor, kde rostou hřiby jak vzteklé.    Ivo Eichler RÁMO výcvik psů

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.